شرایط و قوانین

شرایط و قوانین

توافقنامه کاربری

به میز ملی صادرات صنایع دستی ایران خوش آمدید.

شما ضمن ثبت نام و استفاده از پرتال جامع میز ملی صادرات صنایع دستی ایران، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد این توافق نامه اعلام کرده اید. پیش از استفاده از میز ملی صادرات صنایع دستی ایران لازم است تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق نامه را به دقت مطالعه کنید.

فعالیت های این پرتال، تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران  بر اساس احترامی که برای حریم شخصی هنرمندان و هنر دوستان قائل است، برای ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن ارائه دهد. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. لازم به ذکر است آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

در صورتی که به این نتیجه برسیم که کاربری مشکل ایجاد می‌کند یا الزامات قانونی خود را زیر پا می‌گذارد، به حقوق معنوی و یا قانونی شخص ثالث تجاوز می‌کند، یا نسبت به تعهدات خود و نفس سیاست‌ های ما متناقض عمل می‌کند، می توانیم نام او را از انتشار خارج کرده و یا حذف کنیم و در صورت لزوم، او را برای همیشه از میز ملی صادرات صنایع دستی ایران حذف نماییم.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، میز ملی صادرات صنایع دستی ایران می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند. کاربران ضمن استفاده از خدمات وبسایت، حق ویرایش اطلاعات و استفاده از آنها را در چارچوب فوق الذکر به ادمین اعطاء نموده و حق اعتراض را از خود سلب مینمایند. شما موافقت کرده‌اید و تعهد داده‌اید که از روبات، اسپایدر، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به میز ملی صادرات صنایع دستی ایران به هر دلیلی و یا قصدی استفاده نکنید.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران در قبال محتوا، فعالیت‌ها یا عدم فعالیت‌ها، و محصولات و رویدادهای درج شده و تبلیغات منتشر شده و … ، هیچ مسئولیتی نمی‌پذیرد.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران مکانی برای معرفی محصولات و رویدادهای هنری و حذف واسطه ها برای رسیدن محصولات از تولید کننده به مصرف کننده است و ما در معاملات واقعی بین خریداران و فروشندگان شرکت نمی کنیم. ما هیچ کنترلی روی تولیدکنندگان و تبلیغ منتشر شده و رویداد ثبت شده از هیچ نظر، اعم از کیفیت و استاندارد و رعایت قوانین گمرکی و غیره و نیز درستی و یا قانونی بودن، واقعیت داشتن و صحت آنها نداشته و مسئولیت بررسی و تحقیق راجع به موارد گفته شده با خود کاربران است.

ما اطلاعات شخصی را، به شخص ثالثی برای به کارگیری در اهداف بازاریابی نمی‌فروشیم یا اجاره نمی‌دهیم. ما حفاظت از حریم شخصی کاربران را به عنوان یک اصل اجتماعی مهم به حساب می‌آوریم.

شرایط ثبت تولیدکننده، محصول و رویداد

ثبت تولیدکننده، محصول و رویدادهایی که به هرشکلی، شامل موارد زیر باشند در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران مجاز نیست:

مغایر با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران و عرف جامعه.

نقض حریم شخصی افراد.

محصولات و یا رویدادهای بدون تصویر و یا با تصاویر غیرقابل انتشار.

استفاده ابزاری از تصاویر اشخاص و درج بی‌مورد عکس صورت اشخاص.

استفاده از خط لاتین برای محتوای فارسی.

هر نوع آگهی و خبرپراکنی سیاسی، اجتماعی یا مذهبی که جنبه تجاری نداشته باشد.

شبکه‌های هرمی و فعالیت‌های غیرقانونی و غیرمجاز اقتصادی مشابه.

درج شماره حساب در توضیحات محصول و یا رویداد.

معرفی سایت‌، کالا و یا خدماتی که به هر شکل و صورتی قصد رقابت با میز ملی صادرات صنایع دستی ایران را دارند.

املا یا جمله بندی نادرست.

جهت تسهیل و تسریع فرآیند تأیید و انتشار اطلاعات تولیدکننده، محصول و یا رویداد میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ممکن است در مواردی به ویرایش جزئی محتوای شما بر اساس قوانین بپردازد.

درج هرگونه شماره تماس و پیامک، آدرس، آدرس اینترنتی، نام کاربری نرم افزارهای چت و گفتگو و مواردی از این قبیل بر روی تصاویر، توضیحات، پیام‌های خصوصی، نظرات و به هر طریق دیگر ممنوع است.

هنرمند بایستی خود تولیدکننده محصول یا نماینده تولیدکننده آن محصول باشد.

فروشندگان فقط مي توانند شماره تماس و ايميل خود را به عنوان بستر ارتباطي با کاربران معرفي کنند و امکان معرفي شبکه هاي اجتماعي و صفحات مجازي آنها وجود نخواهد داشت. اگر هنرمندي خلاف اين مورد عمل کند از انتشار خارج مي گردد و تا زماني که اطلاعات وي ويرايش نگردد منتشر نخواهد شد.

هنرمند نمی تواند شخص حقیقی یا حقوقی‌ای باشد که به صورت واسطه (دلال) عمل می کند. واسطه گری، دریافت حق الزحمه فروش و … در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ممنوع می باشد.

هنرمند تمامی مسئولیت های مربوط به محتوایی که در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران قرار می دهد را، اعم از تصاویر، محتوای متنی، قیمت محصولات و هر نوع محتوای دیگری که در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ایجاد میکند را بر عهده گرفته و هرگونه تخلف از قوانین جاری کشور را مستقیما و شخصا پاسخگو خواهد بود.

در صورت شکایت هریک از کاربران از هنرمند در مراجع قانونی، تولیدکننده شخصا و مستقیما پاسخگو و پیگیر مسائل و موارد قانونی خواهد بود و میز ملی صادرات صنایع دستی ایران هیچ مسئولیتی برعهده نخواهد داشت.

جلب رضایت مخاطبان، رسیدگی به شکایات و پاسخگویی به مشتریانی که محصولی را خریداری نموده اند بر عهده هنرمند بوده و میز ملی صادرات صنایع دستی ایران هیچ مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

تلاش میز ملی صادرات صنایع دستی ایران معرفی هنرمندان و محصولات آنها و حذف واسطه ها می باشد تا کاربران محصول مورد نظر را از خود هنرمند خریداری کرده و بدین وسیله بستری برای کارآفرینی و گسترش حوزه فعالیتی هنرمندان و عرضه محصولات آنها در بعد وسیع تر می باشد، اما نمی تواند صحت هنرمندان و محصولات را تضمین نماید و هیچ گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال فروشگاه های ثبت شده، محصولات منتشر شده، رویدادهای معرفی شده و تبلیغات درج شده بر عهده نمی گیرد.

کاربر گرامی، مسئولیت استفاده از امکانات و رویدادها و خدمات معرفی شده در این پرتال بر عهده شماست و میز ملی صادرات صنایع دستی ایران هیچ تعهدى در قبال خسارات مستقیم، اتفاقى، تبعى، غیر مستقیم و کیفرى، ناشى از دسترسى و استفاده شما ازاین برنامه ندارد.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران هیچ قرارداد، تعهدنامه یا سندی را با هنرمندان حقیقی یا حقوقی منعقد نمی‌کند. محصولات توسط هنرمندان در هر لحظه قابل تغییر هستند و میز ملی صادرات صنایع دستی ایران در این زمینه، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال هر نوع محصول و رویداد و تبلیغ درج شده را نمی‌پذیرد و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد.

هرگونه متن، پیام، توضیح، اطلاعات، عکس، مشخصات تماس یا موارد مشابه که به میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ارسال می‌شود یا درآن قرار می‌گیرد، غیر محرمانه، عمومی و غیر قابل تملک تلقى خواهد شد و مسئولیت هر گونه استفاده از آن شامل باز تولید، افشاءِ، مخابره، نشر، پخش بر عهده فرستنده اطلاعات است.

میز ملی صادرات صنایع دستی ایران مختار است هر گونه پیام، آگهی و یا عکسی که به این پرتال ارسال می‌کنید و یا هر حساب کاربری و اطلاعات دیگری که مربوط به شما یا ایجاد شده توسط شما باشد را هر زمانی و به هر شکلی که ضروری بداند حذف نماید.

هر لینک و مطلب و ادعایی مربوط به میز ملی صادرات صنایع دستی ایران که به واسطه‌ی اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت، بلاگ یا شبکه‌های اجتماعی و باقی رسانه‌ها منتشر می‌شود، مسئولیتش با خود این افراد است و میز ملی صادرات صنایع دستی ایران مسئولیتی در قبال آنها ندارد.

تولیدکنندگان و محصولات و رویدادهای درج شده در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران با هزینه‌کرد هنرمندان و کاربران جمع‌آوری، نظارت، مرتب‌سازی و توزیع شده است و حق حذف آنها در هر زمان به هنرمند داده شده است. استفاده کننده از میز ملی صادرات صنایع دستی ایران حق کپی‌برداری از اطلاعات هنرمندان و هنرمندان، نوشتار و تصاویر محصولات و فروشگاه ها و رویدادهای ارسال شده به میز ملی صادرات صنایع دستی ایران را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و انجام این موارد پیگرد قانونی دارد.

قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجرا و تاثیر این توافق نامه حاکم خواهند بود.

ممکن است در هر زمانی، این توافق نامه تغییر کند یا اصلاح شود که موارد اصلاح شده در میز ملی صادرات صنایع دستی ایران اعلام خواهد شد. به غیر از موارد استثنایی، کلیه اصلاح ‌ها یا موارد تغییر یافته، از زمان تاریخ انتشار خود لازم الاجرا هستند.