حریم خصوصی

حریم خصوصی

 میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و تدوین نظرات کاربران و ارائه آن به وزارت صمت و وزرات میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کشور، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های این میز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد؛ از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای ارائه نظرات لازم است. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که کاربر در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید کاربر است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌ها از طریق آنها صورت می‌گیرد.

بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط کاربر، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، میز صادرات جهت اطمینان از صحت و قطعیت اطلاعات می‌تواند از کاربر، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

همچنین میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی، از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه میز ملی صادرات صنایع دستی ایران را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که00000000000000000  شماره‌ ای است که میز ملی صادرات صنایع دستی ایران از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند.  همچنین این شماره‌‌، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت رویدادها، خدمات و سرویس‌های میز ملی صادرات صنایع دستی ایران را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

همچنین ممکن است میز ملی صادرات صنایع دستی ایران از طریق شماره ……………………………. برای برخی کاربران یا مشتریان خود، سوال نظرسنجی ارسال کند.

بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان میز ملی صادرات صنایع دستی ایران ، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام میز ملی صادرات صنایع دستی ایران است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@ihtpo.ir  اطلاع دهید. 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.